Набір посуду Berlinger Haus I-Rose BH-6043
Berlinger Haus I-Rose BH-6043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus I-Rose BH-6043
Усі ціни 7 →Набір посуду Berlinger Haus Rose Edition, 10 шт (BH 6043) | 7 442 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus Rose Edition 10 предметов (BH 6043) | 6 955 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus Rose Edition 10 предметів (BH 6043) | 6 955 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus L-Rose Edition 10 предметів BH-6043 | 7 992 грн. |
BerlingerHaus 10 пр. (BH 6043) 10пр.(BH6043) | 7 395 грн. |
Berlinger Haus I-Rose BH-6043 | 14 432 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus 10 предметів (BH 6043) | 7 442 грн. |
Комплектація:
- Каструля з кришкою 20 см, об'ємом 2.5 л, висота стінок 10.4 см
- Каструля з кришкою 24 см, об'ємом 4.1 л, висота стінок 11.8 см
- Каструля з кришкою 28 см, об'ємом 6.1 л, висота стінок 12.4 см
- Сковорода 20 см, об'ємом 1 л, висота стінок 4.5 см
- Сковорода 24 см, об'ємом 2.3 л, висота стінок 6.5 см
- Бакелітова підставка 2 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →