Сотейник Berlinger Haus I-Rose BH-6037 28 см мідний
Berlinger Haus I-Rose BH-6037 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus I-Rose BH-6037 28 см мідний
Усі ціни 7 →Сотейник Berlinger Haus із кришкою 3.8 л 28х7.5 см (BH 6037) | 1 733 грн. |
Сотейник Berlinger Haus с крышкой 3.8 л 28х7.5 см (BH 6037) | 1 733 грн. |
Сотейник с крышкой Berlinger Haus 3,8 л BH-6037 | 1 824 грн. |
BerlingerHaus з кришкою 3,8 л (BH 6037) зкришкою3,8л(BH6037) | 1 815 грн. |
Сотейник з антипригарним покриттям та кришкою Berlinger Haus L-Rose Editio | 1 991 грн. |
Сотейник Berlinger Haus з кришкою 3.8 л (28 х 7.5 см) (BH 6037) | 1 816 грн. |
Сотейник з антипригарним покриттям 28 см і кришкою Berlinger Haus L-Rose E | 1 367 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →