Сковорідка Berlinger Haus I-Rose BH-6085 28 см
Фото 3 |
Berlinger Haus I-Rose BH-6085 24 см28 см |
|
Фетровий протектор для зберігання в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus I-Rose BH-6085 28 см
Сковорода с пластиковой крышкой ?28 см Berlinger Haus I-Rose Edition BH-60 | 1 087 грн. |
Сковорода із пластиковою кришкою 28 см Berlinger Haus I-Rose Collection із | 1 120 грн. |
Сковорода із пластиковою кришкою 28 см Berlinger Haus I-Rose Edition BH-60 | 927 грн. |
Модификації Berlinger Haus I-Rose BH-6085
Ціни на Berlinger Haus I-Rose BH-6085 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus I-Rose BH-6084 24 см | від 620 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-6085 28 см | від 927 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →