Каструля Berlinger Haus I-Rose BH-6034
Фото 5 |
Berlinger Haus I-Rose BH-6034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus I-Rose BH-6034
Усі ціни 12 →Каструля з кришкою Berlinger Haus, 2,2 л, рожеве золото (BH 6034) | 1 242 грн. |
Каструля Berlinger Haus 2.2 л 20 см (BH 6034) | 1 419 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus 2.2 л 20 см (BH 6034) | 1 419 грн. |
Каструля Berlinger Haus I-ROSE 2,5л (6034-BH) | 1 082 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 2,2 л BH-6034 | 1 493 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Berlinger Haus I-Rose BH-6034
Ціни на Berlinger Haus I-Rose BH-6034 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus I-Rose BH-6034 | від 994 грн. | 13 пропозицій | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-6035 | від 1 448 грн. | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-6036 | від 1 395 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →