Термос Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 л
Фото 3 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 л
Усі ціни 6 →Термос 1000 мл Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6404) B | 499 грн. |
Термос 1000 мл Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6404) B | 499 грн. |
Термос питний Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition BH-6404 1000 | 694 грн. |
Термос питний Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition BH-6404 1000 | 752 грн. |
Термос 1000мл Berlinger Haus Metallic Line Carbon Pro Edition (BH-6404) | 499 грн. |
Термос Berlinger Haus Metallic Collection 1 л чорний (BH-6404) | 688 грн. |
Модификації Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404
Ціни на Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6402 0.5 л | від 299 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6403 0.75 л | від 429 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6404 1 л | від 499 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →