Ванна Besco Inspiro 160x70 см
Фото 3 |
Besco Inspiro 160x70 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом і ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Inspiro 160x70 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова BESCO INSPIRO 160х70 L (NAVARA03719) | 9 471 грн. |
Ванна акрилова Besco INSPIRO 160х70 Права (соло) без ніг | 10 000 грн. |
Ванна акрилова BESCO INSPIRO 160х70 R + ніжки WD (NAVARA29261) | 8 230 грн. |
Ванна акрилова Besco INSPIRO 160х70 см Ліва | 9 979 грн. |
Ванна акрилова правостороння INSPIRO 160Х70 БЕСКО польський виробник | 10 163 грн. |
Ванна акрилова лівостороння INSPIRO 160Х70 БЕСКО польський виробник | 10 163 грн. |
Модификації Besco Inspiro
Ціни на Besco Inspiro |
---|---|---|---|---|
Besco Inspiro 150x70 см | від 9 159 грн. | 4 пропозиції | ||
Besco Inspiro 160x70 см | від 8 230 грн. | 6 пропозицій | ||
Besco Inspiro 170x70 см | від 10 291 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо