Ванна Besco Intima Slim 150x85 см
Besco Intima Slim 150x85 WAIT-150-SP |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 15 мм (у звичайній версії — 35 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Intima Slim 150x85 см
Акрилова ванна Besco Intima Slim 150x85 см права (WAIT-150-SP) WAIT-150-SP | 22 425 грн. |
Ванна акрилова Besco Intima Slim 150х85, права (соло), без ніг (#WAIT-150- | 21 066 грн. |
Ванна акрилова BESCO INTIMA SLIM 150х85 L (NAVARA38284) | 20 070 грн. |
Модификації Besco Intima Slim
Ціни на Besco Intima Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Intima Slim 150x85 см | від 20 070 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Intima Slim 160x90 см | від 24 322 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо