Кикборд Best Scooter Maxi 779-2116
Відео 1Фото 3 |
Best Scooter Maxi 779-2116 |
|
Яскравий і стильний механічний самокат-кикборд для дітей у віці від 5 років. Модель позиціонується як виріб з бюджетного цінового діапазону і належить до класу кикбордов — спеціальної модифікації самокатів, оснащених більш широкою платформою для ніг і двома передніми колесами. Такі моделі більш стійкі та безпечні, тому добре підходять для дітей молодшого віку. Кикборд Best Scooter Maxi витримує максимальне навантаження 60 кг Завдяки триколісній конструкції істотно знижується ймовірність падіння і, відповідно, ризик травмування дитини, навіть якщо він вперше ставати на транспорт такого типу.
Поліуретан, з якого виготовлені колеса, стійкий до механічних пошкоджень і перепадів температур, а також забезпечує якісну амортизацію, завдяки чому самокат плавно ковзає по будь-якій поверхні. Надійні підшипники типу ABEC 7, які часто використовується в професійних моделях, гарантують довговічність використання виробу, а також допомагають швидко розганятися і більш тривалий час зберігати швидкість. Модель оснащена такими колесами, завдяки чому користується популярністю у дітей. Тим більше, світлодіодні лампочки добре помітні в темряві, що підвищує безпеку їзди по вечорах і в сутінках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Купити Best Scooter Maxi 779-2116
Усі ціни 22 →Дитячий самокат Best Scooter Maxi 779-2155 Динозаври 114045 | 776 грн. |
Дитячий самокат Best Scooter (779-2155) Різні кольори | 895 грн. |
Самокат MAXI "Best Scooter" PU колеса, що світяться, алюмінієве кермо. Jur | 913 грн. |
Самокат Best Scooter maxi 779-2116 | 1 132 грн. |
Самокат 779-2155 MAXI "Best Scooter" (1) пластмасовий, 4 колеса PU, СВІТЛО | 1 035 грн. |