Кикборд Best Scooter 113-24505
Фото 3 |
Best Scooter 113-24505 |
|
Ширина деки: 14 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best Scooter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best Scooter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best Scooter 113-24505
Самокат Best Scooter бирюзовый (113-24505) | 933 грн. |
Самокат Триколісний Дитячий З Алюмінієвим кермом Best Scooter MAXI (Підшип | 861 грн. |
Самокат Триколісний Дитячий Best Scooter MAXI (Підшипники ABEC-7) (113-245 | 861 грн. |
Самокат Триколісний Дитячий Best Scooter MAXI (Підшипники ABEC-7) | 861 грн. |
Самокат триколісний 113-24505 Best Scooter MAXI Рама та кермо - алюміній, | 1 085 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →