Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Bestway

Надувний басейн Bestway 54370

Фото - Надувний басейн Bestway 54370
Фото 7
Bestway 54370
Колір
Форма
нестандартна
Об'єм
282 л
Додатково
навіс / 132 см /
Матеріал
вініл
Розміри
213х155х132 см
Вага
5.19 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 54370

Басейн сімейний Bestway 213-155-132 см 54370

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 947 грн.

Дитячий надувний басейн Bestway 54370 «Корабль» зі знімним навісом, синій, 213 х 155 х 132 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  P-Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 075 грн.

Надувний басейн Bestway 54370 зі знімним дахом від сонця 213х155х132 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Baby lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 250 грн.

Динаміка цін на Bestway 54370