Надувний басейн Bestway 51145
Фото 5 |
Bestway 51145 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 51145
Усі ціни 6 →Дитячий надувний басейн Bestway 51145 Солодка полуниця (160x38 см) | 681 грн. |
Басейн дитячий Bestway "Полуниця" (51145) | 838 грн. |
Басейн дитячий BestWay 51145, полуниця, 160-38см, 390л, рем.запл, від 2-х | 638 грн. |
Дитячий надувний басейн Bestway 51145 Солодка полуниця (160x38 см) | 846 грн. |
надувний дитячий басейн "Полуниця" 160x38см (Bestway 51145) Діаметр 160 x | 825 грн. |
Дитячий надувний басейн Bestway Полуниця 51145 160х38 см | 878 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →