Надувний басейн Bestway 57376
Відео 1Фото 3 |
Bestway 57376 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 57376
Усі ціни 11 →Надувний басейн Fast Set Bestway 57376 396 x 84см - сірий INT-57376 | 6 110 грн. |
Надувний басейн Fast Set Bestway 57376 396 x 84см - сірий INT-57376 | 5 313 грн. |
Надувний басейн Bestway 57376, 396 х 84 см (2006 л/год) | 4 201 грн. |
Надувний басейн Bestway 57376 (396x84) з картриджних фільтрів | 4 674 грн. |
Басейн надувний Bestway 57376 396х84 см | 7 551 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →