Літня шина BF Goodrich Advantage 205/55 R16 94W
Відео 24Фото 6 | 5 053 грн. Купити! Шини BFGoodrich Advantage 205/55 ZR16 94W XLShiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
BF Goodrich Advantage 205/55 R16 94W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
BF Goodrich — це не якийсь «ноунейм», а дочірній бренд відомої шинної компанії Michelin. А його модель Advantage, випущена напередодні літнього сезону 2020 року, розрахована на компактні та середньорозмірні легкові авто, які їздять по європейських дорогах.
На новий лад
Покришка потіснила з конвеєра старожила BF Goodrich G-Grip, в порівнянні з яким її прокачали буквально по всіх фронтах. По-перше, шині «намалювали» асиметричний протектор. Завдяки трьом центральним ребрам гума гарантує чутливу реакцію на рульові команди та демонструє відмінні показники курсової стійкості. Ну а по-друге, вивірена форма плечових блоків шини підвищує стійкість шини при маневруванні та скорочує дистанцію гальмування.
Аквадренажна мережа
Оптимально «розставлені» протекторні канавки пригнічують шуми. Вони ж є частиною аквадренажної системи та сприяють в гідроевакуації. Bfgoodrich Advantage не боїться ефекту аквапланування під час подолання водних перешкод від слова зовсім.
Стабільні якості
Окремий плюс в карму покришка отримує за високі показники в дисципліні «Паливна економічність». Шина розрахована на водіїв, які цінують стабільність їздових якостей незалежно від погодних умов за бортом авто. Спеціально для кросоверів, паркетників і позашляховиків вона також випускається у версії SUV.
Модификації BF Goodrich Advantage 205/55 R16 94W
Ціни на BF Goodrich Advantage 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 205/55 R16 91H | від 2 982 грн. | 4 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage 205/55 R16 91V | від 3 235 грн. | 4 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage 205/55 R16 91W | від 3 569 грн. | 2 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage 205/55 R16 94V | від 3 685 грн. | 3 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage 205/55 R16 94W | від 5 053 грн. | 1 пропозиція |