Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V
Усі ціни 19 →Шина Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 94V XL | 3 851 грн. |
Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 94V XL | 4 069 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 205/55 R16 94V XL (8055581574) | 8 630 грн. |
Летние шины Michelin Primacy 4+ 205/55 R16 94V XL 1002212690 | 5 294 грн. |
MICHELIN Primacy 4 Plus 205/55R16 94V | 6 170 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91H | від 3 219 грн. | 33 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V | від 3 245 грн. | 44 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W | від 3 301 грн. | 27 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H | від 5 582 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V | від 3 851 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →