Соковитискач BioChef Atlas Slow
Відео 1Фото 11 |
BioChef Atlas Slow |
|
Комплектація: тонке ситечко, грубе ситечко, сорбетне ситечко, чистяча щітка, керівництво з ідеями рецепта
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioChef 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioChef.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BioChef Atlas Slow
Усі ціни 15 →Соковитискач BioChef Atlas Slow Juicer білий | 12 330 грн. |
Соковичавниця BioChef Atlas Slow Juicer Wh (JU-BC-AT-EU-WH) | 12 331 грн. |
Соковичавниця BioChef Atlas Slow White | 12 330 грн. |
Соковижималка BioChef Atlas Slow Juicer | 21 320 грн. |
Соковичавниця BioChef Atlas Slow Juicer (Living) JU-BC-AT-EU-RD | 12 330 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Варіанти кольору
- сріблястий
- червоний
- чорний
- білий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →