Змішувач Blanco Culina-S Mini 519843
Фото 4 |
Blanco Culina-S Mini 519843 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Culina-S Mini 519843
Усі ціни 16 →Blanco CULINA-S mini нержавіюча сталь 519844 | 20 630 грн. |
Змішувач Blanco CULINA-S Mini поверхня нержавіюча сталь | 18 567 грн. |
Смеситель для кухонной мойки BLANCO 519844 CULINA-S MINI НЕРЖ.СТАЛЬ | 16 655 грн. |
BLANCO CULINA-S mini хром 519843 | 13 629 грн. |
Смеситель Blanco CULINA-S Mini 519843 | 12 970 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Culina-S Mini 519843:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
РекомендуємоПорівняти в таблиці →