Змішувач Blanco Culina-S 517597
Відео 3Фото 7 |
Blanco Culina-S 517597 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Culina-S 517597
Усі ціни 17 →Blanco CULINA-S хром 517597 | 28 230 грн. |
Змішувач Blanco CULINA-S поверхня нержавіюча сталь | 29 484 грн. |
Смеситель Blanco CULINA-S поверхность нержавеющая сталь(517598) | 26 448 грн. |
Змішувач для кухні Blanco CULINA-S (517598) 517598 | 32 760 грн. |
BLANCO CULINA-S хром 517597 | 23 417 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Culina-S 517597:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →