Змішувач Franke Pescara Semi-Pro L 115.0393.975
Фото 7 |
Franke Pescara Semi-Pro L 115.0393.975 |
|
Висувний вилив плавно повертається на своє місце. Гнучке ситечко на виливі знижує утворення накипу від жорсткої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Pescara Semi-Pro L 115.0393.975
Усі ціни 13 →Кухонный смеситель Franke Pescara Semi-pro - L, с гибким изливом и функцие | 15 120 грн. |
Franke Pescara L Semi-Pro 115.0472.960 нержавеющая сталь | 17 071 грн. |
Смеситель для кухни Franke Pescara Semipro L 115.0393.975 | 13 817 грн. |
Franke Pescara L (115.0472.960) | 23 040 грн. |
Franke Panera L Semipro Chrom 115.0393.975 | 23 411 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →