Електрогенератор Weekender GT3500iO
Фото 5 |
Weekender GT3500iO |
|
Є виходи для паралельного підключення з іншим генератором
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weekender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weekender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weekender GT3500iO
Усі ціни 13 →Генератор инверторный Weekender GT3500iO | 15 132 грн. |
Генератор инверторный Weekender GT3500iO 948560 | 15 132 грн. |
Інверторний генератор Weekender GT3500iO 1270 | 15 132 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Weekender GT3500iO 101339-18 | 15 132 грн. |
Інверторний генератор Weekender GT3500iO БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА І НАЛОЖКА АБ | 15 132 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →