Сотейник Bollire Torino BR-1615 28 см
Фото 3 |
Bollire Torino BR-1615 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Torino BR-1615 28 см
Усі ціни 11 →Сотейник Bollire Torino 3.85 л 28 см (BR-1615) | 1 758 грн. |
Сотейник Bollire Torino 3.85 л 28 см (BR-1615) | 1 758 грн. |
Bollire BR-1615 TORINO 28 см BR-1615TORINO28см | 1 849 грн. |
Bollire BR-1615 | 2 144 грн. |
Cотейник Bollire Torino з кришкою 28 см 3.85 л (BR-1615) | 1 852 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bollire Torino BR-1615
Ціни на Bollire Torino BR-1615 |
---|---|---|---|---|
Bollire Torino BR-1614 24 см | від 1 200 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Torino BR-1615 28 см | від 1 750 грн. | 15 пропозицій | ||
Bollire Torino BR-1616 32 см | від 2 043 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →