Сотейник RiNGEL Meyer RG-2129-28s 28 см чорний
Фото 5 |
RiNGEL Meyer RG-2129-28s |
|
Ручка кришки має спеціальний отвір, через який є можливість додавання ароматизованої олії, вина чи води.
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Meyer RG-2129-28s 28 см чорний
Усі ціни 16 →Сотейник Ringel Meyer з двома ручками 4.2 л з кришкою 28 см (RG-2129-28s) | 1 299 грн. |
Сотейник Ringel Meyer 28 см 4.2 л (RG-2129-28s) | 1 975 грн. |
Сотейник ringel Meyer (4.2л) 28 см (RG-2129-28s) | 1 514 грн. |
Сотейник RINGEL Meyer (4.2л) 28 см 6 872 896 | 1 333 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →