Вок Bollire Venezia BR-1011 28 см чорний
Bollire Venezia BR-1011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Venezia BR-1011 28 см чорний
Усі ціни 13 →Bollire Wok Br 1011 | 1 046 грн. |
Bollire Wok Br 1011 | 1 046 грн. |
Bollire BR-1011 Venezia 28 см BR-1011Venezia28см | 959 грн. |
Bollire BR-1011 | 1 297 грн. |
Сковорода WOK Bollire Venezia 28 см (BR-1011) | 960 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →