Сотейник Edenberg EB-8134 28 см
Фото 3 |
Edenberg EB-8134 28 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8134 28 см
Усі ціни 8 →Сотейник мармуровий з кришкою Edenberg 3,3 л EB-8134 | 971 грн. |
Сотейник Edenberg 28 см з кришкою 3.3 л з мармуровим антипригарним покритт | 850 грн. |
Сотейник (Казан) мармуровим покриттям антипригарним 4.1 л 28 см Edenberg E | 1 149 грн. |
Сотейник (Казан) мармуровим покриттям антипригарним 3.3 л 28 см Edenberg E | 917 грн. |
Сотейник Edenberg 28 см з мармуровим антипригарним покриттям литий алюміні | 872 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-8134
Ціни на Edenberg EB-8134 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8134 28 см | від 850 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-8135 32 см | від 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →