Сковорідка Bollire Sicilia BR-1507 28 см
Фото 3 |
Bollire Sicilia BR-1507 |
|
Може використовуватися з плитами будь-якого типу, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Sicilia BR-1507 28 см
Усі ціни 12 →Сковорода Bollire Sicilia зі знімною ручкою 28 см (BR-1507) | 1 049 грн. |
Сковорода Bollire Sicilia 28 см (BR-1507) | 998 грн. |
Bollire BR-1507 SICILIA 28 см BR-1507SICILIA28см | 1 049 грн. |
Bollire BR-1507 | 1 233 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Bollire Sicilia BR-1507
Ціни на Bollire Sicilia BR-1507 |
---|---|---|---|---|
Bollire Sicilia BR-1505 20 см | від 642 грн. | 15 пропозицій | ||
Bollire Sicilia BR-1506 24 см | від 808 грн. | 14 пропозицій | ||
Bollire Sicilia BR-1507 28 см | від 998 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →