Сковорідка Bollire Sicilia BR-1506 24 см
Фото 3 |
Bollire Sicilia BR-1506 |
|
Може використовуватися з плитами будь-якого типу, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Sicilia BR-1506 24 см
Усі ціни 11 →Сковорода Bollire Sicilia 24 см (BR-1506) | 808 грн. |
Сковорода Bollire Sicilia 24 см (BR-1506) | 808 грн. |
Bollire BR-1506 SICILIA 24 см BR-1506SICILIA24см | 849 грн. |
Bollire BR-1506 | 1 031 грн. |
Сковорода Bollire Sicilia зі знімною ручкою 24 см (BR-1506) | 852 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bollire Sicilia BR-1506
Ціни на Bollire Sicilia BR-1506 |
---|---|---|---|---|
Bollire Sicilia BR-1505 20 см | від 642 грн. | 19 пропозицій | ||
Bollire Sicilia BR-1506 24 см | від 808 грн. | 18 пропозицій | ||
Bollire Sicilia BR-1507 28 см | від 998 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →