Литий диск Borbet BY 9x20/5x112 ET25 DIA66,5
Відео 1Фото 6 | від 15 490 до 21 022 грн. Порівняти ціни 27 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Borbet BY 79
Характеристики
Borbet BY 9x20/5x112 ET25 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet BY 9x20/5x112 ET25 DIA66,5
Сортувати
Литые диски Borbet BY R20 W9 PCD5x112 ET25 DIA66.5 (matt black) 1001870077 | 17 219 грн. |
Borbet BY 9x20 5x112 ET25 DIA66.5 TPM | 16 398 грн. |
Диски Borbet BY 9x20 5x112 ET25 DIA66,5 (matt black) | 17 218 грн. |
Borbet BY (R20 W9.0 PCD5x112 ET25 DIA66.5) MtB | 17 326 грн. |
Borbet BY 9x20 5x112 ET25 DIA66.5 TPM | 15 490 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі