Литий диск MAK Birmingham 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
Фото 3 | від 8 750 до 21 063 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації MAK Birmingham 31
Характеристики
MAK Birmingham 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Birmingham 8,5x20/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
Диски Mak Birmingham 8,5x20 5x112 ET29 DIA66,6 (gloss black) | 17 121 грн. |
Mak Birmingham 8.5x20 5x112 ET29 DIA66.6 S | 8 750 грн. |
Mak BIRMINGHAM Gun Metal Mirror Face (R20 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6) | 18 499 грн. |
MAK Birmingham (8.5J x 20 5x112 ET29 DIA66.6) Glossy Black На замовлення з | 17 380 грн. |
Mak Birmingham R20 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6 Gun Metal Mirror Face F8520I | 20 355 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі