Литий диск Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET20 DIA70,1
Відео 1Фото 14 | від 12 147 до 17 482 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Borbet CWE 113
Характеристики
Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET20 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8,5x18/5x120 ET20 DIA70,1
Сортувати
Диски Borbet CWE 8,5x18 5x120 ET20 DIA70,1 (matt black) | 12 897 грн. |
Borbet CWE W8.5 R18 PCD5x120 ET20 DIA70.1 BM | 17 482 грн. |
Borbet CWE R18 W8.5 PCD5x120 ET20 DIA70.1 Mistral Anthracite Polished 4953 | 14 932 грн. |
Диски Borbet CWE 8,5x18 5x120 ET20 DIA70,1 (matt black) (1001163298) | 12 147 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі