Литий диск Borbet CWE 8,5x18/6x139,7 ET30 DIA100,1
Відео 1Фото 14 | від 12 147 до 17 482 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):100.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Borbet CWE 113
Характеристики
Borbet CWE 8,5x18/6x139,7 ET30 DIA100,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8,5x18/6x139,7 ET30 DIA100,1
Сортувати
Borbet CWE Black Matt (R18 W8.5 PCD6x139.7 ET30 DIA100.1) | 13 099 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 6x139.7 ET30 DIA100.1) Black Matt На замовлення з Єв | 14 311 грн. |
Borbet CWE W8.5 R18 PCD6x139.7 ET30 DIA100.1 BM | 17 482 грн. |
Диски Borbet CWE 8,5x18 6x139,7 ET30 DIA100,1 (matt black) (1001163307) | 12 147 грн. |
Диски Borbet CWE black matt R18 W8,5 PCD6x139,7 ET30 DIA100,1 ID32169 | 13 969 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі