Литий диск Borbet S 8x17/5x114,3 ET40 DIA72,6
Відео 4Фото 7 | від 6 473 до 6 888 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet S 18
Характеристики
Borbet S 8x17/5x114,3 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet S 8x17/5x114,3 ET40 DIA72,6
Сортувати
Borbet S (R17 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6) brilliant silver | 6 473 грн. |
BORBET BORBET S brilliant silver R17 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6 | 6 888 грн. |
Borbet S brilliant silver (R17 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6) | 6 631 грн. |
Borbet S (8J x 17 5x114.3 ET40 DIA72.6) Brilliant silver | 6 814 грн. |
Borbet S (R17 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA72,6) 296945 | 6 558 грн. |
BORBET S R17 W8 PCD5X114.3 ET40 DIA72.6 BRILLIANT SILVER | 6 759 грн. |
Диски Borbet S brilliant silver R17 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA72,6 ID1239 | 6 640 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі