Литий диск Dezent TH 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA71,6
Відео 2Фото 18 | від 5 739 до 10 834 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dezent TH 59
Характеристики
Dezent TH 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TH 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA71,6
Сортувати
Литые диски Dezent TH R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA71.6 (BP) 1001832039 | 6 053 грн. |
Dezent TH R17 W7.5 PCD5x114,3 ET45 DIA71.6 Silver | 9 670 грн. |
DEZENT TH dark 7,5x17/5x114,3 D71,6 ET45 BP | 5 866 грн. |
Диски Dezent TH 7,5x17 5x114,3 ET45 DIA71,6 (BP) | 5 792 грн. |
Dezent TH (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA71.6) BP | 5 792 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі