Литий диск Borbet V 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Відео 2Фото 11 | від 5 872 до 9 476 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet V 30
Характеристики
Borbet V 7x17/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet V 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Диски Borbet W 7x17 5x112 ET40 DIA57,1 (crystal silver) | 5 872 грн. |
Borbet V 7x17 5x112 ET40 DIA57.1 S | 7 040 грн. |
Borbet V mistral anthracite glossy (R17 W7.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) | 7 399 грн. |
Borbet V (7J x 17 5x112 ET40 DIA57.1) Crystal Silver На замовлення з Європ | 7 656 грн. |
Borbet V W7.0 R17 PCD5x112 ET40 DIA57.1 MAG | 8 970 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі