Литий диск Borbet VT 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Фото 12 | від 6 710 до 8 372 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Borbet VT 8
Характеристики
Borbet VT 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet VT 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Borbet VT R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 (crystal silver) 10 | 7 431 грн. |
Borbet VT R17 W7.5 PCD5x114,3 ET50 DIA67.1 crystal silver | 7 557 грн. |
Диски Borbet VT 7,5x17 5x114,3 ET50 DIA67,1 (crystal silver) | 7 430 грн. |
Borbet VT (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) crystal silver | 7 477 грн. |
Borbet VT 7.5x17 5x114.3 ET50 DIA67.1 S | 6 710 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі