Литий диск Dezent TR 7x17/5x114,3 ET48 DIA71,6
Відео 2Фото 33 | від 6 652 до 9 154 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Dezent TR 72
Характеристики
Dezent TR 7x17/5x114,3 ET48 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TR 7x17/5x114,3 ET48 DIA71,6
Сортувати
Dezent TR (7J x 17 5x114.3 ET48 DIA71.6) Silver На замовлення з Європи. | 7 066 грн. |
Dezent TR Black R17 W7.0 PCD5x114.3 ET48 DIA71.6 | 7 682 грн. |
Диски Dezent TR 7x17 5x114,3 ET48 DIA71,6 (black) (1001908791) | 6 776 грн. |
Dezent TR Silver R17 W7.0 PCD5x114.3 ET48 DIA71.6 | 7 636 грн. |
Dezent TR (7J x 17 5x114.3 ET48 DIA71.6) На замовлення з Європи. | 7 304 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі