Литий диск Borbet Y 8x19/5x112 ET37 DIA66,6
Відео 1Фото 26 | від 9 599 до 12 833 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 8x19/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 8x19/5x112 ET37 DIA66,6
Сортувати
Borbet Y titan matt (R19 W8.0 PCD5x112 ET37 DIA66.6) | 11 499 грн. |
Borbet Y (8J x 19 5x112 ET37 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 12 477 грн. |
Borbet Y R19 W8 PCD5x112 ET37 DIA66.6 Titanium Matt 495857 | 10 029 грн. |
Borbet Y R19 W8 PCD5x112 ET37 DIA66.6 Titanium Matt | 10 378 грн. |
Borbet W mistral anthracite glossy (R19 W8.0 PCD5x112 ET37 DIA66.6) | 9 599 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі