Плита ELEYUS Cast 6001 CF BL чорний
Фото 37 |
ELEYUS Cast 6001 CF BL чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Cast 6001 CF BL чорний
Усі ціни 19 →Газовая плита Eleyus Cast 6001 Cf Bl | 12 250 грн. |
Плита Eleyus cast 6001 cf bl | 12 145 грн. |
Eleyus CAST 6001 CF BL | 11 600 грн. |
Газова плита ELEYUS CAST 6001 CF BL | 14 899 грн. |
Плита Eleyus CAST 6001 CF BL (12476) 12476 | 14 156 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації ELEYUS Cast 6001 CF BL
Ціни на ELEYUS Cast 6001 CF BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Cast 6001 CF BG бежевий | від 11 600 грн. | 19 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 6001 CF WH білий | від 11 379 грн. | 27 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 6001 CF BR коричневий | від 11 693 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS CAST 6001 CF IS+GR нержавіюча сталь | від 15 549 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Cast 6001 CF BL чорний | від 11 600 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →