Плита ELEYUS Orum 6001 EF BR коричневий
ELEYUS Orum 6001 EF BR коричневий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Orum 6001 EF BR коричневий
Усі ціни 27 →Газова плита Eleyus Orum 6001 EF BR | 8 651 грн. |
Плита газова Eleyus ORUM 6001EF BR | 10 999 грн. |
ELEYUS ORUM 6001 EF BR | 8 499 грн. |
Газовая плита Eleyus Orum 6001 Ef Br | 9 476 грн. |
ELEYUS ORUM 6001 EF BR | 8 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Orum 6001 EF BR
Ціни на ELEYUS Orum 6001 EF BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Orum 6001 EF WH білий | від 8 546 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Orum 6001 EF BR коричневий | від 8 299 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →