Витяжка ELEYUS Breeze 1000 60 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Breeze 1000 60 WH білий 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 1000 60 WH білий
Усі ціни 34 →Кухонна витяжка Eleyus BREEZE 1000 60 WH | 4 749 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 1000 60 WH | 4 020 грн. |
ELEYUS BREEZE 1000 60 WH | 4 548 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 1000 60 Wh | 4 241 грн. |
ELEYUS BREEZE 1000 60 WH | 4 525 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 1000 60 WH
Ціни на ELEYUS Breeze 1000 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 1000 60 BG бежевий | від 3 696 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Breeze 1000 60 WH білий | від 3 766 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 1000 60 IS нержавіюча сталь | від 4 229 грн. | 61 пропозиція | ||
ELEYUS Breeze 1000 60 BL чорний | від 4 170 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →