Витяжка VENTOLUX Garda 60 IX 900 LED нержавіюча сталь
VENTOLUX Garda 60 IX 900 LED нержавіюча сталь 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Garda 60 IX 900 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 22 →Витяжка кухонна телескопічна Ventolux Garda 60 INOX (900) LED нержавіюча с | 4 099 грн. |
Ventolux Ventolux GARDA 60 INOX (900) LED 5864 | 4 099 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux GARDA 60 INOX (900) LED | 4 099 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 INOX (900) LED | 4 099 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 INOX (900) LED | 4 099 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації VENTOLUX Garda 60 IX 900 LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 IX 900 LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 WH 900 LED білий | від 3 979 грн. | 18 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 IX 900 LED нержавіюча сталь | від 3 799 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 900 LED чорний | від 3 999 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →