Навушники
Borofone BM25 Sound edge
Відео 1Фото 10 |
Borofone BM25 Sound edge 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM25 Sound edge
Усі ціни 23 →Borofone BM25 White | 134 грн. |
Borofone BM25W | 198 грн. |
Навушники Borofone BM25 Sound edge universal 1.2м White | 148 грн. |
Borofone BM25 Black | 134 грн. |
Навушники Borofone BM25 Чорний | 81 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →