Навушники
Borofone BM30 Max Type-C
Фото 7 |
Borofone BM30 Max Type-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM30 Max Type-C
Усі ціни 11 →Borofone BM30 Max Type-C With micBlack | 191 грн. |
Borofone BM30 Max Type-C Black (BM30MCB) BM30MCB | 249 грн. |
Навушники BOROFONE BM30 Max Acoustic wire control earphones for Type-C wit | 134 грн. |
Навушники BOROFONE BM30 Max Type-C Black (BM30MCB) | 305 грн. |
Borofone BM30 Max Type-C White BM30MCW | 269 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →