Навушники
Borofone BM71 Light Type-C
Фото 8 |
Borofone BM71 Light Type-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM71 Light Type-C
Усі ціни 16 →Borofone BM71 Light song Type-C Black (BM71CB) BM71CB | 229 грн. |
Borofone BM71CB | 275 грн. |
Навушники BOROFONE BM71 Light song Type-C wire-controlled digital earphone | 77 грн. |
Навушники BOROFONE BM71 Light song Type-C with microphone White (BM71CW) | 280 грн. |
Навушники BOROFONE BM71 Light song Type-C with microphone Black (BM71CB) | 280 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →