Навушники
Borofone BM80 Magnificent Type-C
Фото 9 |
Borofone BM80 Magnificent Type-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM80 Magnificent Type-C
Усі ціни 16 →Навушники Borofone M80 Magnificent Type-C White | 99 грн. |
Навушники Borofone BM80 Max Gorgeous Type-C White (BM80CW) | 199 грн. |
Borofone BM80MCB | 237 грн. |
Навушники BOROFONE M80 Magnificent Type-C wire-controlled digital earphone | 76 грн. |
Навушники BOROFONE BM80 Magnificent Type-C wire-controlled digital earphon | 82 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →