Навушники
Borofone BM63 Melodic
Фото 10 |
Borofone BM63 Melodic 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM63 Melodic
Усі ціни 12 →Borofone BM63 Melodic Black | 129 грн. |
Гарнітура дротова BOROFONE BM63 Melodic wire-controlled earphones with mic | 175 грн. |
Навушники BOROFONE BM63 Melodic wire-controlled earphones with mic Black ( | 240 грн. |
Borofone BM63 Melodic White | 134 грн. |
Навушники Borofone BM63 Melodic 3.5 мм (mini-Jack) Black (BM63B) | 143 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →