Навушники
Borofone BM30 Max Acoustic
Фото 5 |
Borofone BM30 Max Acoustic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM30 Max Acoustic
Навушники Borofone BM30 Max Acoustic White (BM30MCW) | 124 грн. |
Гарнітура дротова BOROFONE BM30 Max Acoustic wire control earphones with m | 129 грн. |
Навушники BOROFONE BM30 Max Acoustic with mic Black | 229 грн. |
Навушники Borofone BM30 Max Acoustic Black (BM30MCB) | 124 грн. |
Гарнітура дротова BOROFONE BM30 Max Acoustic wire control earphones with m | 191 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →