Навушники
Borofone BM54 Maya
Фото 3 |
Borofone BM54 Maya 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM54 Maya
Усі ціни 33 →Наушники BOROFONE BM54 Maya Universal Earphones with mic Black BM54B | 108 грн. |
Borofone BM54 Maya Black | 132 грн. |
Borofone BM54B | 108 грн. |
Приємні навпомацки навушники вкладиші Borofone BM54 Maya Білі | 123 грн. |
Borofone BM54 Maya White | 132 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →