Перфоратор Bosch GBH 18V-26 Professional 0611909000
Відео 9Фото 9 |
Професійний електричний перфоратор з акумуляторним живленням і компактної L-подібної компонуванням. Обладнаний швидкозатискний патрон SDS Plus і безколекторним двигуном, який забезпечує солідний крутний момент і енергію удару до 2,6 Дж. Живлення від літій-іонної акумуляторної батареї з напругою 18В робить перфоратор Bosch GBH 18 V-26 Professional 0611909000 прекрасним помічником при виконання виїзних робіт на об'єктах, які не мають підключення до електричної мережі.
L-подібна компоновка дозволила зменшити довжину корпусу, що необхідно для виконання робіт в умовах обмеженого простору. Завдяки ергономічній конструкції з гумовими накладками рукояток, інструмент зручний у роботі, а його невелика вага (3,5 кг) не стане серйозним тягарем при транспортуванні до місця використання. Перфоратор Bosch GBH 18 V-26 Professional 0611909000 може працювати в трьох режимах: довбання, ударного і класичного свердління.
Дозволяє швидко свердлити отвори у високоміцному бетоні/залізобетоні, натуральному/штучному камені та твердих мінеральних матеріалах. Легко створює отвори в металі, дереві і пластмасі. Обладнаний системою KickBack Control, яка швидко зупиняє обертання інструменту при виклинюванні свердла або бура. Миттєве відключення двигуна запобігає надмірне навантаження на руки користувача, знижуючи ризик отримання травми.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBH 18V-26 Professional 0611909000
Усі ціни 15 →Перфоратор аккумуляторный Bosch GBH 18V-26 Professional без акб и з/у, в к | 13 999 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 18V-26 (без АКБ) 0611909000 | 17 847 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Bosch Professional GBH 18V-26, без акб и з/у 061 | 17 847 грн. |
Акумуляторний перфоратор BOSCH GBH 18V-26 Professional безщітковий каркас | 17 847 грн. |
Bosch Bosch GBH 18V-26 | 17 847 грн. |
Модификації Bosch GBH 18V-26 Professional 0611909000
Ціни на Bosch GBH 18V-26 Professional 0611909000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 18V-26 Professional 0615990M3N | від 17 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GBH 18V-26 Professional 0611909003 | від 18 880 грн. | 16 пропозицій | ||
Bosch GBH 18V-26 Professional 0611909000 | від 12 240 грн. | 15 пропозицій | ||
Bosch GBH 18V-26 Professional 0611909001 | від 17 240 грн. | 3 пропозиції |