Перфоратор Bosch GBH 187-LI Professional 0611923120
Відео 5Фото 26 |
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923120
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.4 Дж
Число ударів:4350 уд/хв
Оберти холостого ходу:980 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:3 кг
One Chuck патрон.
Модель 0611923020 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Всі характеристики
Характеристики GBH 187-LI Professional 0611923120
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 187-LI Professional 0611923120
Усі ціни 33 →Аккумуляторный перфоратор Bosch GBH 187-Li патрон One Chuck каркас без акб | 9 299 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 187-LI Professional, 1 патрон, без акб | 10 458 грн. |
Аккумуляторный перфоратор Bosch Professional GBH 187-LI, без акб и з/у 061 | 10 458 грн. |
Акумуляторний перфоратор SDS plus Bosch GBH 187-LI (0611923120) 0611923120 | 10 458 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 187-Li патрон One Chuck каркас без акб, | 10 458 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 187-LI Professional 0611923120
Ціни на Bosch GBH 187-LI Professional 0611923120 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923022 | від 11 299 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923021 | від 15 399 грн. | 30 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923121 | від 16 021 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923020 | від 8 951 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch GBH 187-LI Professional 0611923120 | від 9 298 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →