Перфоратор Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000
Відео 6Фото 10 |
Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000
акк. 2 шт
12 Агод
, модуль Bluetoothакк. відсутній, без модуля Bluetoothакк. відсутній, модуль BluetoothProfessionalпотужний ударпідтримання обертівбезщітковий двигунм'який ударпідсвічуваннябез акумуляторанемає свердління без удару
Режими роботи:свердління з ударом, довбання
Енергія удару:12.5 Дж
Число ударів:2760 уд/хв
Оберти холостого ходу:305 об/хв
Тип патрона:SDS Max
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:8 кг
Simply Connected — можливість персоналізації інструменту за допомогою Bluetooth модуль купується окремо).
Всі характеристики
Характеристики GBH 18V-45 C Professional 0611913000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000
Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000 | 51 840 грн. |
Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000 | 53 136 грн. |
Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000 | 54 432 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000
Ціни на Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913002 | від 57 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913120 | від 35 720 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch GBH 18V-45 C Professional 0611913000 | від 51 840 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →