Лазерний далекомір Bosch GLM 250 VF Professional 0601072100
Відео 1Фото 5 |
Bosch GLM 250 VF Professional 0601072100 без штативштатив |
|
Оптичний приціл. Вихідних площин для виміру — 4. Бульбашковий рівень для вирівнювання площини.
Модель 0601072100 поставляється без штатива, а в комплекті моделі 061599402J є штатив
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLM 250 VF Professional 0601072100
Лазерный дальномер Bosch GLM 250 VF 0601072100 | 10 750 грн. |
Лазерный дальномер Bosch Professional GLM 250 VF с чехлом 0601072100 | 14 005 грн. |
Лазерный дальномер BOSCH GLM250VF Professional 0601072100 | 14 005 грн. |
anonim
28 березня 2019, 23:23
При включении высвечивает севшую батарею и сам дальномер,что с ним? #
Батарейки новые
Відеоогляди
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (30 останніх вимірювань)
- Вимірювання довжини з витримкою часу
- Режим розмітки
Модификації Bosch GLM 250 VF Professional 0601072100
Ціни на Bosch GLM 250 VF Professional 0601072100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLM 250 VF Professional 0601072100 | від 10 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GLM 250 VF Professional 061599402J | від 15 493 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →